Silniki zaburtowe Suzuki

POTĘŻNY V6 i RZĘDOWY SILNIK 4-CYLINDROWY SERIA ZE STEROWANIEM ELEKTRONICZNYM

Seria silników ze sterowaniem elektronicznym odznacza się wyjątkowo efektywnym spalaniem oraz systemem kontroli korzystającym z układu elektronicznego, a nie z tradycyjnych, mechanicznych linek sterujących. Silniki z tej kategorii łączą w sobie najbardziej wyszukane rozwiązania technologiczne Suzuki, zapewniające ciche użytkowanie oraz ograniczoną emisję zanieczyszczeń.

* Silnik DF150A posiada sterowanie mechaniczne.

SERIA HIGH PERFORMANCE SERIA ZE STEROWANIEM MECHANICZNYM

Rewolucyjne technologie, zapewniające doskonałe połączenie mocy, wydajności i trwałości, doceniane przez użytkowników na całym świecie.

LIGHTWEIGHT SPORTS SERIA ZE STEROWANIEM MECHANICZNYM

Ograniczona emisja zanieczyszczeń i zużycie paliwa, przy jednoczesnych doskonałych osiągach i zwartej konstrukcji.

PORTABLE FUN SERIA ZE STEROWANIEM MECHANICZNYM

Stylowe, lekkie i kompaktowe silniki. Niezależnie od tego, czy akurat łowisz, czy pływasz dla przyjemności, silniki z tej serii zadbają o Twoje bezpieczeństwo i komfort na łodzi. Te lekkie i przenośne silniki łączą w sobie trwałość i wydajność Suzuki.

  • Niniejszy cennik ma wyłącznie charakter informacyjny, a podane w nim informacje nie stanowią oferty ani zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 66 § 1 oraz art. 5561 Kodeksu cywilnego. Suzuki Motor Poland zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji, wyglądu, parametrów technicznych, wyposażenia oraz cen przedstawionych modeli . Dlatego też prosimy o kontakt z najbliższym Autoryzowanym Dealerem SUZUKI w celu uzyskania aktualnych informacji.